KAMPANYALAR
Elektrik Ürünleri
Elektronik Ürünler
Elektromekanik Ürünler
Kontrol Ürünleri
Kalibrasyon Cihazları
Hidrolik
Pnömatik
 
gelişmiş arama  
 
     
 
 ÜYE GİRİŞİ
 Üye Adı:
 Şifre:
 
 
 • Yeni Üye Kaydı
 • Şifremi Unuttum
 •  
    KAMPANYALAR
    Elektrik Ürünleri
    Elektronik Ürünler
    Elektromekanik Ürünler
    Kontrol Ürünleri
    Kalibrasyon Cihazları
    Hidrolik
    Pnömatik
    Eğitim
    Haberler
    Teknik Yazılar
   
    TEKLİF İSTE
    TALEPLER
   
    Kalibrasyon Laboratuvarları
    Belgelendirme Kuruluşları
    Danışmanlık Firmaları
   
    FUARLAR
    Duyurular
   Haberler
   
  EUROBLECH 2016'DA TÜRKİYE DÖRDÜNCÜ SIRADA YERİNİ ALDI

  İki yılda bir Almanya'nın Hannover şehrinde düzenlenen, Sac levha işleme teknolojisine ait en son yeniliklerinin sergilendiği EuroBLECH fuarı bu yıl 24. kez 25-29 Ekim 2016 tarihleri arasında kapılarını açacak.Türkiye'nin ilk on katılımcı ülke arasında yer aldığı fuarda, geçtiğimiz yıllara göre stant alanını genişleten ülkelerden biri yine Türkiye oldu.


  İstanbul'da (Park Bosphorus Otel) düzenlenen basın toplantısında EuroBLECH 2016 fuarı hakkında güncel bilgilerve trendler kamuoyuyla paylaşıldı.Hannover Fairs Turkey Fuarcılık Genel Müdürü Sn. Alexander Kühnel'in moderatörlüğünde gerçekleşen toplantıya EuroBLECH Fuar Müdürü Evelyn Warwick ve Halkla İlişkiler ve Pazarlama Müdürü Melanie Kaufmann konuşmacı olarak katıldı.

  25-29 Ekim 2016 tarihleri arasında kapılarını profesyonel ziyaretçilere açmaya hazırlanan fuarın trendleri Endüstri 4.0, Otomizasyon ve Dijitalizasyon, Maliyetten tasarruf, esneklik ve daha yüksek kalite, hibrit yapıların işlenmesi ve hafif tasarım olarak açıklandı.

  TÜRKİYE İLK ON KATILIMCI ÜLKE ARASINDA

  EuroBLECH Fuar Müdürü Evelyn Warwick, fuar ile ilgili şunları aktardı: "Bu yıl fuarda 40 ülkeden 1.600'ün üzerinde katılımcı yer alacak ve bu firmalar 89.000 metrekarelik alanda yeniliklerini ziyaretçilerle buluşturacaklar. Fuar bir kez daha dünyanın her bölgesinden gelişmiş makine ve yenilikçi üretim çözümleri arayan sac levha işleme uzmanlarının buluşma yeri niteliğinde olacak.Düzenli katılımcılarımızın dikkat çekecek şekilde daha fazla alan için rezervasyon yapmış olmaları ve yeni katılımcıların varlığı EuroBLECH 2016 açısından oldukça olumlu bir tablo ortaya koyuyor."

  Bu yıl fuara Almanya dışında sırasıyla, İtalya, Çin, Türkiye, Hollanda, İsviçre, İspanya, Avusturya, Tayvan ve İngiltere'den katılım gerçekleştiğini ve Türk firmalarının katılımlarının her yıl artış göstermesinden mutluluk duyduklarını belirten Halkla İlişkiler ve Pazarlama Müdürü Melanie Kaufmann ise sözlerine şöyle devam etti: "Bu yıl 100'ün üzerinde katılımcıyla toplam 7500 m2 alanda temsil edilecek olan Türkiye, geçtiğimiz fuara göre stand alanı olarak en çok büyüme gösteren ülkeler arasında yer alıyor. Türkiye'den katılım gösteren firmalar sac levha işleme konularındaki yenilikçi ürünlerini EuroBLECH'DE uluslararası ziyaretçiyle buluşturma fırsatını yakalıyorlar."

  YENİ NESİL SAC LEVHA İŞLEME

  Günümüzde üretim önemli değişimler geçiriyor. Otomatik üretim, makineler arası iletişim, akıllı süreç zincirleri ile akıllı üretim artık sac levha işlemenin ayrılmaz bir parçası haline geldi. Veri alışverişi ise tüm üretim değerleri zinciri içerisinde en iyi üretim işlemleri, gelişmiş planlama güvenilirliği, daha esnek ve daha yüksek ürün kalitesi noktalarında gelişme kaydediyor.

  Ürün çeşitliliği arttıkça ve iş büyüklüğüazaldıkça sac levha işlemedeki üretim süreçleri daha da karmaşık bir hale geliyor ve daha verimli ve esnek çözümler gerektiriyor. Endüstride yer alan şirketler bu sebeple üretim süreçlerinde uzun vadeli bir uyumluluk için hayati kararlar gerektiren değişen bir ortam ile karşı karşıya.

  EuroBLECH, bu yılın "Yeni Nesil Sac Levha İşleme" temasıyla birlikte üretim teknolojilerinde rağbet gören adeta devrim niteliğindeki gelişmeleri yansıtıyor. Sac Levha İşleme Endüstrisi'ndeki küresel iş göstergesi ve lider endüstri platformu niteliğindeki EuroBLECH, üretim süreçlerindeki modernleşme ve iyileştirmelere yönelik geniş bir çeşitliliğe sahip özel çözümler sunacak. Katılımcı şirketler, sac levha işleme ile ilgili tüm değer zincirine yönelik geniş kapsamlı makineleri, araçları ve sistemleri gösterime sunacak. Fuar profilinde sac levha, yarı işlenmiş ve nihai ürünler, taşıma, ayırma, şekil verme, esnek sac levha işleme, birleştirme, ek üretim, kaynak ve yüzey işleme, hibrit yapıların işlenmesi, araçlar, kalie kontrolü, CAD/CAM/CIM ve Ar&Ge sistemleri yer alıyor.

  Ziyaretçiler makine ve sistemlerin geniş ölçekte canlı sunumlarını izleyebilecek ve sektörün üst düzey uzmanları ile uygulamaları hakkında görüşme yapabilecekler. Etkinlik küçük veya orta ölçekteki şirketlerden büyük işletmelere kadar herbir yönetim kademesinde yer alan tüm sac levha işleme uzmanlarını hedefliyor. Ziyaretçiler arasında tasarım mühendisleri, üretim müdürleri, kalite yöneticileri, satın almacılar, üreticiler, Ar-Ge ve birliklerdeki teknik yöneticiler ve uzmanlar bulunuyor.

  www.euroblech.com


  Diğer Haberler
  DÜNYANIN EN PRESTİJLİ FUARLARININ ARTIK İSTANBUL’DA DA BİR TEMSİLCİSİ VAR!
  EMO Hannover 2017 tarihi belirlendi
  Alman takım tezgahları endüstrisi 2014 yılında yeni bir imalat rekoru kırmayı bekliyor
  MAKTEK AVRASYA 2014 FUARI Stratejik sektörler güçbirliği yaptı 2023 vizyonuna büyük adım atıldı
  Bilişim Teknolojileri Konferansı 2. Kez kapılarını açıyor
  DÜNYANIN EN BÜYÜK ENDÜSTRİYEL TİCARİ FUARI HANNOVER MESSE 2014'e TÜRKİYE'DEN YÜKSEK KATILIM
  Alman takım tezgahları sanayi üst düzey katılımlı delegasyonla İstanbul’da
  METAV 2014 – Uluslararası üretim uzmanları için cazip sektörel buluşma noktası
  BEST13 YARININ ŞEHİRLERİNİ YAKINDAN TANITIYOR
  Siemens SINAMICS V20 ile kontrol artık sizde
  Phoenix Contact 2012 Hermes Ödülünü Aldı
  Phoenix Contact Hanover Messe 2012 Fuarına Katıldı
  PHOENIX CONTACT WIN 2012 2’ci faz FUARINDA YENİLİKLERİYLE ÖNE ÇIKTI
  Phoenix Contact İş Ortakları Toplantısı 9 – 12 Şubat 2012 Beyrut – LÜBNAN’ da yapıldı.
  HANNOVER MESSE 2012 FUARI PARTNER ÜLKE ÇİN
  İntralojistik sektörü CeMAT 2011'de bir araya geliyor
  HANNOVER MESSE 2011'in teması
  WIN Fuarları 2. Fazı Avrasya İmalat Endüstrisinin Avrupa’yla Buluşma Noktası Oldu
  Güneş Enerjisi Sektörü’nün Liderleri Üçüncü Defa İstanbul Fuar Merkezi’nde Buluşuyor.

    Ana Sayfam Yap  |  Tavsiye Et
   

  KAMPANYALAR     Elektrik Ürünleri     Elektronik Ürünler     Elektromekanik Ürünler     Kontrol Ürünleri     Kalibrasyon Cihazları     Hidrolik     Pnömatik    

  www.otomasyoncu.com | info@otomasyoncu.com
  © 2005 otomasyoncu.com webmaster

  バレンシアガ バッグ バレンシアガ バッグ サイズ バレンシアガ バッグ シティ バレンシアガ バッグ メンズ バレンシアガ バッグ メンズ トート バレンシアガ バッグ メンズ 人気 バレンシアガ バッグ メンズ 中古 バレンシアガ バッグ レディース バレンシアガ バッグ 梨花 バレンシアガ バッグ 人気 バレンシアガ バッグ 人気ランキング バレンシアガ バッグ 人気色 バレンシアガ バッグ 新作 バレンシアガ バッグ 値段 バレンシアガ バッグ 中古 バレンシアガ ピンク バレンシアガ ピンク 財布 バレンシアガ メンズ バレンシアガ メンズ クラッチ バレンシアガ メンズ シャツ バレンシアガ メンズ バッグ バレンシアガ メンズ バッグ 口コミ バレンシアガ メンズ バッグ 価格 バレンシアガ メンズ バッグ 新作 バレンシアガ メンズ バッグ 中古 バレンシアガ メンズ 財布 バレンシアガ メンズ 財布 定価 バレンシアガ メンズ 財布 二つ折り バレンシアガ メンズ 財布 口コミ バレンシアガ メンズ 長財布 バレンシアガ メンズ 店舗 バレンシアガ メンズ 通販 バレンシアガ レディース バレンシアガ レディース コート バレンシアガ レディース スニーカー バレンシアガ レディース バッグ バレンシアガ レディース レザージャケット バレンシアガ レディース 財布 バレンシアガ 財布 バレンシアガ 財布 ピンク バレンシアガ 財布 メンズ バレンシアガ 財布 メンズ コピー バレンシアガ 財布 メンズ レディース バレンシアガ 財布 メンズ 長財布 バレンシアガ 財布 メンズ 二つ折り バレンシアガ 財布 メンズ 評価 バレンシアガ 財布 メンズ 新作 バレンシアガ 財布 レディース バレンシアガ 財布 定価 バレンシアガ 財布 新作 バレンシアガ 財布 値段 バレンシアガ 財布 中古 バレンシアガ 長財布 バレンシアガ 長財布 ピンク バレンシアガ 長財布 ブルー バレンシアガ 長財布 メンズ バレンシアガ 長財布 レディース バレンシアガ 長財布 新作 バレンシアガ 店舗 バレンシアガ 店舗 メンズ バレンシアガ 公式 バレンシアガ 梨花 バレンシアガ 人気 バレンシアガ 人気バッグ バレンシアガ 人気ランキング バレンシアガ 人気色 バレンシアガ 新作 バレンシアガ 新作 2014 バレンシアガ 新作 キャンバス バレンシアガ 新作 バッグ バレンシアガ 新作 財布 balenciaga バッグ balenciaga 財布 balenciaga 財布 ブルー balenciaga 財布 メンズ balenciaga 財布 新作 balenciaga 財布 中古 balenciaga 通販 バレンシアガ バレンシアガ アウトレット バレンシアガ キーケース バレンシアガ キーケース メンズ バレンシアガ キーケース レディース バレンシアガ トート バレンシアガ トート キャンバス バレンシアガ トートバッグ バレンシアガ トートバッグ メンズ バレンシアガ トートバッグ レディース バレンシアガ トートバッグ 新作 バレンシアガ トート メンズ