KAMPANYALAR
Elektrik Ürünleri
Elektronik Ürünler
Elektromekanik Ürünler
Kontrol Ürünleri
Kalibrasyon Cihazları
Hidrolik
Pnömatik
 
gelişmiş arama  
 
     
 
 ÜYE GİRİŞİ
 Üye Adı:
 Şifre:
 
 
 • Yeni Üye Kaydı
 • Şifremi Unuttum
 •  
    KAMPANYALAR
    Elektrik Ürünleri
    Elektronik Ürünler
    Elektromekanik Ürünler
    Kontrol Ürünleri
    Kalibrasyon Cihazları
    Hidrolik
    Pnömatik
    Eğitim
    Haberler
    Teknik Yazılar
   
    TEKLİF İSTE
    TALEPLER
   
    Kalibrasyon Laboratuvarları
    Belgelendirme Kuruluşları
    Danışmanlık Firmaları
   
    FUARLAR
    Duyurular
   Haberler
   
  METAV 2014 – Uluslararası üretim uzmanları için cazip sektörel buluşma noktası

  METAV – Uluslararası Üretim Teknolojisi ve Otomasyon İhtisas Fuarı, 11 – 15 Mart 2014 tarihlerinde Düsseldorf kentinde düzenlenecek. METAV, üretim teknolojileri uzmanlarının fuar takviminde önemli bir yere sahip bulunuyor. 1980 yılından beri her iki yılda bir düzenlenmekte olan METAV Fuarı makineler, üretim sistemleri, üretim süreçlerine yönelik komple çözümler ve bunlarla bağlantılı hizmetleri kapsıyor. Fuarın ağırlıklı konularını kesme ve şekillendirme işlemlerinde kullanılan takım makineleri, üretim sistemleri, hassas aletler, otomatik malzeme akışı, bilgisayar teknolojileri, endüstriyel elektronik ve aksesuarlar oluşturuyor. Ürün gruplarına göre yapılandırılmış olan METAV modern üretim teknikleri hakkında kapsamlı bilgi sunuyor. Fuar Alman Takım Makineleri Üreticileri Birliği (VDW) tarafından Messe Düsseldorf ve Alman Makine ve Tesis Üreticileri Birliği (VDMA) bünyesinde yer alan Hassas Aletler İhtisas Birliği işbirliğiyle gerçekleştiriliyor.

  2012 yılında düzenlenen son METAV Fuarı'na 26 ülkeden 700 dolayında firma katılmış ve yaklaşık 36.000 m² net sergi alanı üzerinde yeni ürünlerini tanıtmıştı. Katılımcıların yaklaşık % 30'u Almanya dışından gelmişti.

  Katılımcı firmalar METAV Fuarı'nı yeni müşterilerle temas kurabilecekleri bir buluşma noktası ve pazarlama platformu olarak değerlendiriyorlar. Yapılan anketler 2012 yılındaki fuar ziyaretçilerinin % 45'inin METAV Fuarı'na ilk kez gelmiş olduklarını gösteriyor. Bu rakam 18.000'i aşkın potansiyel yeni müşteri ile temas kurabilme olanağı olduğunu ortaya koyuyor. Zengin ürün ve hizmet programı ile yılın ilk önemli etkinliğini oluşturan METAV aynı zamanda müşterilerin yatırım eğilimleri açısından da önemli bir ölçüt niteliği taşıyor. 2012 yılında yapılan ziyaretçi anketlerine göre METAV ziyaretçilerinin % 60'dan fazlası firmalarının yatırım kararlarında belirleyici rol oynuyor.

  METAV Fuarı çok büyük bir müşteri potansiyeline ulaşıyor 

  METAV Fuarı Almanya ve komşu pazarlarla birlikte Avrupa'nın en güçlü ekonomik bölgelerinden birine hitap ediyor. Sadece Kuzey Ren-Vestfalya Bölgesi ve Benelüks ülkeleri bile METAV katılımcıları için dev bir potansiyel sunuyor. METAV Fuarı'nın düzenlendiği kentin çevresinde takım makineleri kullanmakta olan 11.500'ü aşkın işletme faaliyet gösteriyor. Bunların arasında Ford, VW, Siemens, Thyssen Krupp, Claas ve Deutz gibi takım makineleri sanayinin en önemli müşterileri de yer alıyor. Söz konusu işletmeler 900.000'i aşkın kişiye istihdam olanağı sağlıyor ve 275 milyar Euro'luk bir ciro hacmini temsil ediyorlar. Bu bölgede işletme başına düşen çalışan sayısı 140 dolayında bulunuyor. Yeni ürünler, yeni teknolojik gelişmeler ve üretim teknolojileri sunan firmaların uzmanlık alanları hakkında bilgi alma, doğrudan kıyaslama yapabilme ve uzmanlarla verimli üretim teknikleri hakkında ikili görüşmeler yapabilme açısından METAV Fuarı söz konusu hedef grup için ideal bir platform oluşturuyor.

  METAV ziyaretçilerinin % 60'a yakın bölümü sanayi sektöründen geliyor. Fuar öncelikle makine ve tesis üretimi, otomotiv ve otomotiv yan sanayi, başta demir, çelik ve hafif metaller ve saç olmak üzere tüm metal işleme sektörleri, elektroteknik ve elektronik, havacılık ve uzay sanayi, demiryolu taşıtları üretimi, tıp teknolojileri, hassas mekanik ve optik gibi sektörlerden gelen üretim uzmanlarına hitap ediyor.

  2012 yılındaki son METAV Fuarı için Düsseldorf kentine 70 ülkeden 40.000 dolayında ziyaretçi geldi. En çok ziyaretçi gönderen ülkelerin başında Hollanda, Belçika, Avusturya ve Polonya geliyordu.

  METAV ziyaretçileri makine satın almak için geliyor

  METAV Fuarı'nın ziyaretçi grubunu ağırlıklı olarak Almanya ve diğer Avrupa ülkelerinin sanayi sektörlerinden gelen ve yatırımlar konusunda karar yetkisine sahip olan kişiler oluşturuyor. 2012 yılında METAV ziyaretçilerinin beşte üçünden fazlası yapılan anketlerde kendi firmalarındaki yatırım kararlarında belirleyici rol oynadıklarını veya kararlara katılma yetkisine sahip olduklarını belirtmiş bulunuyorlar. Yine anket sonuçlarına göre ziyaretçilerin üçte birinin METAV Fuarı'na somut yatırım planlarıyla gelmiş oldukları görülüyor. Bu oran yabancı ziyaretçiler arasında % 42 düzeyine yükseliyor. Yatırım amacıyla gelen üretim uzmanlarının dörtte üçünün ise makine satın almak amacıyla gelmiş olduğu anlaşılıyor.

  2014 yılında Avrupa ekonomisinde canlanma bekleniyor

  Avrupa'nın ekonomik konjonktürü fuarın başarısı açısından belirleyici rol oynuyor. 2013 yılı yüksek ekonomik gelişme düzeyinin korunacağı geçiş yılı olarak kabul ediliyor. Ekonomi uzmanları 2014 yılında daha dinamik bir ekonomik gelişme görüleceğini ve gayrısafi milli hasılada, sanayi üretiminde ve yatırımlarda artış kaydedileceğini tahmin ediyorlar. Özellikle Avrupa'da takım makineleri sanayinin önde gelen müşterilerinin yatırımlarında yüzde 6,2 oranında artış bekleniyor.

  Yaşanan küresel krizden beri Almanya Avrupa'nın en büyük pazarını ve Avrupa ekonomisinin itici gücünü oluşturuyor. Bu nedenle de, ülkede yatırım artışına yönelik beklentiler daha yüksek düzeyde seyrediyor. Özellikle otomotiv sektörü dışında kalan uçak sanayi, demiryolu araçları üretimi ve gemi üretimi sektörlerinde ve tıp teknikleri, optik ve makine üretim sektörlerinde ortalamanın üzerinde yatırım gerçekleşmesi bekleniyor. Yatırım planları her ne kadar takım makineleri tüketimini bire bir etkilemeyecek olsa da, 2014 yılında önemli bir değişim sürecine tanık olunacağı tahmin ediliyor. İçinde bulunduğumuz yıl için tüketimin Avrupa genelinde % 4,7, Almanya'da ise % 1,9 oranında gerilemesi, ancak 2014 yılı içinde Avrupa'da % 4,6, Almanya'da ise % 3,2 oranında artış görülmesi bekleniyor. Bu durumda Avrupa takım makineleri tüketiminde üçte birlik bir paya sahip bulunan Almanya söz konusu gelişme sürecine 15,7 milyar Euro'luk payı ile ciddi bir katkı sağlamış olacak.

  Söz konusu sektörlerden gelecek müşteriler için METAV 2014 çok doğru bir tarihte düzenleniyor olacak. METAV Fuarı üretim teknolojileri alanındaki güncel gelişmeler hakkında kapsamlı bilgi sunmak suretiyle planlanan yatırım kararlarının en yeni bilgilere ve güncel gelişmelere dayalı olarak verilebilmesine olanak sağlıyor.

  Türkiye – Almanya arasında takım makineleri ticareti

  Türkiye metal işleme sanayi Alman teknolojisine güveniyor

  Türkiye'de takım makineleri satın alan belli başlı sektörler önümüzdeki yıl yatırım hacimlerini % 7,8 oranında artırmayı planlıyorlar. Özellikle makine üretimi ve metal işleme sanayilerinde hareketlilik bekleniyor. Buna paralel olarak takım makineleri tüketiminde de artış görüleceği tahmin ediliyor. Oxford Economics araştırmacıları artışın % 7,6 düzeyinde gerçekleşmesini bekliyor. Yatırım kararlarına ilişkin gerekli bilgiyi önceden edinebilmeleri açısından yatırım planlayan Türk üreticileri için Düsseldorf kentinde düzenlenecek olan METAV Fuarı uygun bir platform niteliği taşıyor.

  Türkiye'nin takım makineleri talebinin beşte dördünden fazlası ithalat yoluyla karşılanıyor. Almanya – 2012 yılında % 18'e ulaşan payı ile – Türkiye'nin ithalatında en önemli üretici ülke konumunda bulunuyor. Almanya 2012 yılında Türkiye'ye toplam 204 milyon Euro değerinde makine ihracatı gerçekleştirdi. Bu rakam bir önceki yıla kıyasla % 7 oranında bir artışa denk geliyordu. Türkiye böylelikle geçtiğimiz yıl Almanya'nın takım makineleri ihraç ettiği belli başlı ülkeler arasında 10. sırada yer aldı. 2013 yılında da ikili ticaretin olumlu yönde geliştiği görüldü. Yılın ilk altı ayında Almanya'nın Türkiye'ye yönelik ihracatında % 31'lik bir artış kaydedildi. Ancak ileriye yönelik gelişmeler hakkında kısa vadede şimdilik bir yorum yapılamıyor, zira ilk altı ayda Türkiye'den verilen siparişlerde % 30 gerileme görülmüş bulunuyor. Almanya Türkiye'ye başta taşlama makineleri, tornalar ve işleme merkezleri olmak üzere çok farklı teknolojik ürün ihraç ediyor.

  Enerji ve nakliye sektörlerindeki dev altyapı projelerinin Türkiye ekonomisi için itici güç oluşturacağı tahmin ediliyor. Dünyanın en önemli takım makineleri üreticileri arasında 16. sırada yer alan Türkiye takım makineleri üretiminin üçte ikisini ihraç ediyor. Rusya ve ABD'den sonra en büyük üçüncü pazarı Almanya oluşturuyor. Almanya'nın Türkiye'den gerçekleştirdiği ithalat hacmi 2009 yılından beri % 80 oranında artarak 2012 yılında 59 milyon Euro'ya ulaşmış bulunuyor.

  Bu nedenle METAV Fuarı Türk takım makineleri üreticileri için de yeni ticaret ortakları bulma ve muhtemel Avrupalı müşterilerle temas kurabilme açısından cazip bir forum niteliği taşıyor. 2012 yılındaki fuarda bu olanaktan üç Türk firması yararlanmıştı.

  METAV "Metal meets Medical" bölümü tıp teknolojilerine yönelik jeneratif yöntemlerle güçlendiriliyor

  METAV Fuarı 2010 yılından beri "Metal meets Medical" adı altında düzenlediği özel gösteri bölümüyle tıp teknolojileri sektörüne de hitap ediyor. Tıp teknolojileri toplam takım makineleri üretiminin % 4 ila 5'ini satın alan ve dinamik bir gelişme gösteren hassas mekanik/optik sektörünü de kapsıyor ve dolayısıyla takım makineleri sanayi için cazip bir pazar oluşturuyor. Bu sektör ayrıca zorlu görevler üstlenecek ürünler ve yüksek kalite beklentileriyle takım makineleri üretim sektörünün giderek daha da uzmanlaşmasına katkıda bulunuyor. Kamuoyu tartışmalarında "3-D-baskısı" adı altında bilinen jeneratif yöntemler endüstriyel seri üretim ve dolayısıyla tıp teknolojisi ürünlerinin imalatı için giderek önem kazanıyor.

  Jeneratif yöntemlerin veya "additive Manufacturing" konusunun METAV programına dahil edilebilmesi için Alman Takım Makineleri Üreticileri Birliği (VDW) bu yılın Eylül ayında Messe Erfurt ile bir stratejik işbirliği anlaşması imzalamış bulunuyor. Bir geçiş dönemi sonrasında Erfurt etkinlikleri olan "Rapid.Tech" ve "FabCon 3D"'nin METAV Fuarı'na entegre edilmesi kararlaştırıldı. Rapid.Tech on yılı aşkın süredir bilim dünyası ve endüstriyel uygulama arasında yakın bir fikir alışverişi oluşturmak suretiyle "additive Manufacturing" konusunda bilgi aktarıyor. FabCon 3D ise bu konuyu ilk kez 2013 yılında tüketim malları sanayi için başarıyla ele almış bulunuyor. Şimdi de METAV 2014 çerçevesinde "Rapid.Tech" etkinliğinin zengin bir seminer programı ile  "Metal meets Medical" özel gösterisi kapsamına alınması planlanıyor.

  "Metal meets Medical" özel gösterisi ayrıca diş teknikleri, implantlar, cerrahi gereçler ve kalıp yapımı alanlarındaki en yeni çözümleri kapsıyor ve bunları proses güvenliği, minyatürleştirme ve hassas uygulama konularıyla bağlantılı olarak sunuyor. Buradaki esas amacı tıp teknolojilerinin fuar ziyaretçileri için daha kapsamlı ve daha ilginç hale getirilmesi oluşturuyor. Bu bölümde makinelerden değişik gereçlere, komponentlerden ölçüm tekniklerine kadar uzanan proses zincirinin tümü ele alınacak. Hazırlanan konsept yoğun talep görüyor. CAD/CAM uygulamaları için DMG, Siemens, Renishaw, Agie Charmilles, Citizen, Delcam gibi önde gelen firmaların yanısıra soğutma yağı üreticisi Fuchs firması ve Darmstadt Teknik Üniversitesi bünyesindeki Üretim Yönetimi, Teknoloji ve Takım Makineleri Enstitüsü (PTW) de bu bölüme katılacak kuruluşlar arasında yer alıyor.

  Fuarın çerçeve programı farklı hedef gruplarına hitap ediyor

  Alman Takım Makineleri Üreticileri Birliği (VDW) fuarın organizatörü olarak katılımcıların zengin ürün yelpazesini ekonomik ve teknik konuları içeren cazip bir çerçeve programı ile destekleyecek. Çerçeve etkinlikleri ile METAV Fuarı'nın farklı hedef gruplarına daha fazla yarar sağlaması ve ziyaretçilere kendi üretim süreçlerini optimize edebilmeleri için yeni fikirler ve bilgiler aktarılabilmesi hedefleniyor.

  Kuzey Ren – Vestfalya Eyaleti'nin etkin üretim ve etkin ürünler alanındaki uzmanlığı

  METAV Fuarı'na ev sahipliği yapan Kuzey Ren – Vestfalya Eyaleti (NRW) önemli bir ticaret bölgesi olup, METAV çerçevesinde uzmanlığını kanıtlamayı ve gerek Almanya gerekse Avrupa dahilinde yatırım, araştırma ve üretim açılarından cazip olanaklar sunan bir yatırım merkezi olduğunu göstermeyi hedefliyor. Eyaletin toplu katılım standında "etkin üretim ve etkin ürünler" sunan küçük ve orta ölçekli işletmeler temsil edilecek. İşletmeler iktisadi verimlilik, verimliliği artıran mekatronik sistemler, kaynak verimliliği ve federal hükümet tarafından geliştirilen "Industrie 4.0" stratejisi alanındaki uzmanlıklarını ve rekabet güçlerini ortaya koyacaklar.

  Toplu katılım standı Kuzey Ren-Vestfalya Eyaleti Ekonomi, Enerji, Sanayi, KOBİ ve Zanaat Bakanlığı ve Produktion NRW, Makine Üretimi ve Üretim Teknikleri Çalışma Grubu ve Kuzey Ren – Vestfalya dahilindeki diğer çalışma gruplarının işbirliğiyle organize ediliyor.

  METAV Teknoloji Günleri uzmanları buluşturuyor

  Üniversitelerden ve Alman Takım Makineleri Üreticileri Birliği'nden gelecek uzmanların katılımıyla perdahlama teknikleri, yüzey işlemleri ve işlevsel güvenlik konularının ele alınacağı METAV Teknoloji Günleri düzenlenecek. Örneğin Dortmund Teknik Üniversitesi bünyesindeki "Institut für Spanende Fertigung" tarafından "Perdahlama Teknikleri" ("Schleiftechnik") adı altında düzenlenecek olan teknoloji günü çerçevesinde makine teknikleri, alet ve proses yönetimi alanlarındaki yeni gelişmeler tanıtılacak. "GFE–Gesellschaft für Fertigungstechnik und  Entwicklung Schmalkalden e.V" tarafından "Takım ve Yüzey Teknikleri" adı altında gerçekleşecek teknoloji gününde yüzey işlemleri veya lazerli işlemler ve yüzey kaplama teknolojileri de dahil olmak üzere parça ve takım yüzeylerinin işlevsel hale getirilebilmesi için gerekli olan tüm yöntemler anlatılacak. VDW tarafından organize edilecek "İşlevsel Güvenlik" konulu teknoloji gününde ise takım makinelerinin güvenliğinin artırılmasına yönelik yeni yasal yönetmelikler, koşullar ve çözüm önerileri ele alınacak.

  METAV Teknoloji Günleri ürün sergisi ile bağlantılı olarak gerçekleştirilecek ve seminerlerin en yeni makine ve takım tekniklerine ilişkin örneklerle desteklenebilmesi için konulara uygun olarak rehberli turlar düzenlenecek.

  Kompozit işleme tekniklerinin ele alınacağı özel gösteriler

  Elyaflı kompozitler birçok sektör için giderek önem kazanıyor. Otomotiv ve otomotiv yan sanayi, uçak ve uzay sanayi, makine üretimi ve diğer sektörlerde elyaflı kompozitler kullanan uygulayıcılar fuar kapsamında yer alacak "MM CompositesWorld Area" adı altında düzenlenecek özel gösteride elyaflı kompozitlerin işlenmesinde kullanılan modern üretim ve otomasyon çözümleri hakkında bilgi edinme olanağı bulacaklar. Özel gösteri Carbon Composites/Augsburg tarafından organize edilecek bir uzmanlar forumu çerçevesinde sunulacak mesleki sunumlarla desteklenecek.

  Gençler METAV 2014 kapsamında Formula 1 – model araçları tasarlayacak

  VDW-Gençlik Vakfı gençlere takım makineleri sanayindeki eğitim ve ileri eğitim olanakları hakkında bilgi vermek amacıyla METAV 2014 bünyesinde kapsamlı bir etkinlik düzenleyecek. Etkinlik "Makine üretimi sektöründe sahip olduğun olanaklar" adı altında gerçekleşecek. Teknik liselerin son sınıf öğrencileri bu bölümde Formula 1 yarışlarına uygun bir model araç hazırlama ve böylelikle çizimden nihai ürün aşamasına kadar olan üretim sürecini baştan sona yaşama imkanı elde edecekler.

  METAV Fuarı'na ilişkin yazı ve fotoğrafları Internet üzerinde  www.metav.de adresinden temin edebilirsiniz. METAV Fuarı'nı ayrıca sosyal medya kanallarımız üzerinden de ziyaret edebilirsiniz.


  Diğer Haberler
  EUROBLECH 2016'DA TÜRKİYE DÖRDÜNCÜ SIRADA YERİNİ ALDI
  DÜNYANIN EN PRESTİJLİ FUARLARININ ARTIK İSTANBUL’DA DA BİR TEMSİLCİSİ VAR!
  EMO Hannover 2017 tarihi belirlendi
  Alman takım tezgahları endüstrisi 2014 yılında yeni bir imalat rekoru kırmayı bekliyor
  MAKTEK AVRASYA 2014 FUARI Stratejik sektörler güçbirliği yaptı 2023 vizyonuna büyük adım atıldı
  Bilişim Teknolojileri Konferansı 2. Kez kapılarını açıyor
  DÜNYANIN EN BÜYÜK ENDÜSTRİYEL TİCARİ FUARI HANNOVER MESSE 2014'e TÜRKİYE'DEN YÜKSEK KATILIM
  Alman takım tezgahları sanayi üst düzey katılımlı delegasyonla İstanbul’da
  BEST13 YARININ ŞEHİRLERİNİ YAKINDAN TANITIYOR
  Siemens SINAMICS V20 ile kontrol artık sizde
  Phoenix Contact 2012 Hermes Ödülünü Aldı
  Phoenix Contact Hanover Messe 2012 Fuarına Katıldı
  PHOENIX CONTACT WIN 2012 2’ci faz FUARINDA YENİLİKLERİYLE ÖNE ÇIKTI
  Phoenix Contact İş Ortakları Toplantısı 9 – 12 Şubat 2012 Beyrut – LÜBNAN’ da yapıldı.
  HANNOVER MESSE 2012 FUARI PARTNER ÜLKE ÇİN
  İntralojistik sektörü CeMAT 2011'de bir araya geliyor
  HANNOVER MESSE 2011'in teması
  WIN Fuarları 2. Fazı Avrasya İmalat Endüstrisinin Avrupa’yla Buluşma Noktası Oldu
  Güneş Enerjisi Sektörü’nün Liderleri Üçüncü Defa İstanbul Fuar Merkezi’nde Buluşuyor.

    Ana Sayfam Yap  |  Tavsiye Et
   

  KAMPANYALAR     Elektrik Ürünleri     Elektronik Ürünler     Elektromekanik Ürünler     Kontrol Ürünleri     Kalibrasyon Cihazları     Hidrolik     Pnömatik    

  www.otomasyoncu.com | info@otomasyoncu.com
  © 2005 otomasyoncu.com webmaster

  バレンシアガ バッグ バレンシアガ バッグ サイズ バレンシアガ バッグ シティ バレンシアガ バッグ メンズ バレンシアガ バッグ メンズ トート バレンシアガ バッグ メンズ 人気 バレンシアガ バッグ メンズ 中古 バレンシアガ バッグ レディース バレンシアガ バッグ 梨花 バレンシアガ バッグ 人気 バレンシアガ バッグ 人気ランキング バレンシアガ バッグ 人気色 バレンシアガ バッグ 新作 バレンシアガ バッグ 値段 バレンシアガ バッグ 中古 バレンシアガ ピンク バレンシアガ ピンク 財布 バレンシアガ メンズ バレンシアガ メンズ クラッチ バレンシアガ メンズ シャツ バレンシアガ メンズ バッグ バレンシアガ メンズ バッグ 口コミ バレンシアガ メンズ バッグ 価格 バレンシアガ メンズ バッグ 新作 バレンシアガ メンズ バッグ 中古 バレンシアガ メンズ 財布 バレンシアガ メンズ 財布 定価 バレンシアガ メンズ 財布 二つ折り バレンシアガ メンズ 財布 口コミ バレンシアガ メンズ 長財布 バレンシアガ メンズ 店舗 バレンシアガ メンズ 通販 バレンシアガ レディース バレンシアガ レディース コート バレンシアガ レディース スニーカー バレンシアガ レディース バッグ バレンシアガ レディース レザージャケット バレンシアガ レディース 財布 バレンシアガ 財布 バレンシアガ 財布 ピンク バレンシアガ 財布 メンズ バレンシアガ 財布 メンズ コピー バレンシアガ 財布 メンズ レディース バレンシアガ 財布 メンズ 長財布 バレンシアガ 財布 メンズ 二つ折り バレンシアガ 財布 メンズ 評価 バレンシアガ 財布 メンズ 新作 バレンシアガ 財布 レディース バレンシアガ 財布 定価 バレンシアガ 財布 新作 バレンシアガ 財布 値段 バレンシアガ 財布 中古 バレンシアガ 長財布 バレンシアガ 長財布 ピンク バレンシアガ 長財布 ブルー バレンシアガ 長財布 メンズ バレンシアガ 長財布 レディース バレンシアガ 長財布 新作 バレンシアガ 店舗 バレンシアガ 店舗 メンズ バレンシアガ 公式 バレンシアガ 梨花 バレンシアガ 人気 バレンシアガ 人気バッグ バレンシアガ 人気ランキング バレンシアガ 人気色 バレンシアガ 新作 バレンシアガ 新作 2014 バレンシアガ 新作 キャンバス バレンシアガ 新作 バッグ バレンシアガ 新作 財布 balenciaga バッグ balenciaga 財布 balenciaga 財布 ブルー balenciaga 財布 メンズ balenciaga 財布 新作 balenciaga 財布 中古 balenciaga 通販 バレンシアガ バレンシアガ アウトレット バレンシアガ キーケース バレンシアガ キーケース メンズ バレンシアガ キーケース レディース バレンシアガ トート バレンシアガ トート キャンバス バレンシアガ トートバッグ バレンシアガ トートバッグ メンズ バレンシアガ トートバッグ レディース バレンシアガ トートバッグ 新作 バレンシアガ トート メンズ