KAMPANYALAR
Elektrik Ürünleri
Elektronik Ürünler
Elektromekanik Ürünler
Kontrol Ürünleri
Kalibrasyon Cihazları
Hidrolik
Pnömatik
 
gelişmiş arama  
 
     
 
 ÜYE GİRİŞİ
 Üye Adı:
 Şifre:
 
 
 • Yeni Üye Kaydı
 • Şifremi Unuttum
 •  
    KAMPANYALAR
    Elektrik Ürünleri
    Elektronik Ürünler
    Elektromekanik Ürünler
    Kontrol Ürünleri
    Kalibrasyon Cihazları
    Hidrolik
    Pnömatik
    Eğitim
    Haberler
    Teknik Yazılar
   
    TEKLİF İSTE
    TALEPLER
   
    Kalibrasyon Laboratuvarları
    Belgelendirme Kuruluşları
    Danışmanlık Firmaları
   
    FUARLAR
    Duyurular
   Duyurular
   
   RICHMAC 2007 – 2 -5 Ekim - Milano - Analitik kimya, bioteknoloji ve fizik bilimlerine dair İtalya’daki tek fuar
        

  Kapsam ve yenilik bakımından çok zengin olacak olan 2007 fuarı Fieramilanocity'nin (Şehrin içindeki fuar alanı) Portello salonlarnda yapılacaktır.

        

        RICHMAC 2007, uluslararası bioteknoloji, fizik bilimleri, analitik -laboratuar bazlı fiziksel kimya ve biokimya fuarı, 2- 5 Ekim tarihleri arasında Fieramilanocity'nin Portello salonlarnda gerçekleşecek

        

        Geçtiğimiz 40 yılda RICHMAC Fuarı bilgi birikimini arttırmak, iş yapmak ve çeşitli sektör bilim dallarında uzmanlaşmış profesyonel kişiler arasındaki ağı genişletmek için bir fırsat olmuştur.

        

        Fuar organizatörü Fiera Milano Tech'in CEO'su Bruno Buffo: Fuar Organizasyonu'nun kendilerine geçmesiyle beraber yeniden canlanmış ve zengin kapsamlı bir edisyonun 2007'de hayat bulacağının altını çiziyor.

        Richmac Fuarı, zaten, iki yeni ilgi alanını kapsayan tek İtalyan fuarı: Bioteknoloji & Fizik Bilimleri ve Analitik Kimya.

        

        Analitik Kimya alanı, geçmişte olduğu gibi şimdi de üstlendiği önemli rolü koruyor ve genel manada çevre, sanayi, farmakoloji, tarım ve gıda sektörü için laboratuar bazlı fiziksel kimya ve biokimya analizi ile ilgili cihaz, alet, malzeme, sistem, donanım ve servisleri kapsıyor.

        

        RICHMAC'ın temaları arasında bioteknoloji yenilikte yeni sınırları temsil etmeye devam ediyor ve hatrı sayılır bir büyüme hızı ve heyecan verici gelişme olanaklarıyla sanayi dünyası için gittikçe ilginç bir stratejik sektörün parçası olmaya başlıyor.

        

        Fizik bilimlerini düşünecek olursak, yenilikçi ürün ve sistemleri kavrama, planlama ve yaratma konularında devrim yaratan bu bilimlerin, üretim dünyası içinde büyük olanakları temsil ettiğinin altını çizmek oldukça önemlidir.

        

        Dahası, RICHMAC 2007, yenilikçi malzemeler, opto- ve micro- elektronik , özellikle de nanoteknoloji konularında en son trend ve yeniliklere odaklanacaktır.

        

        Fuar, ayrıca bilgi alış-verişinde bulunmak ve bilgilerini arttırmak isteyen katılımcılar için bir buluşma noktası olacaktır. Yerli ve yabancı girişimciler, kurumlar, dernekler ve bilim dünyası fuar esnasında organize edilecek olan çok sayıdaki seminerlere katılacaklardır.

        

        RICHMAC 2007 çeşitli ziyaretçi profillerine açıktır. Örneğin, laboratuar yöneticileri ve teknik uzmanlar, tarım, gıda, çevre, ilaç, kimya sektörlerinde üretim yapan firmaların araştırma, geliştirme, kalite, üretim, satınalma, satış ve pazarlama alanlarındaki müdür ve yöneticileri, ICT (Bilgi ve İletişim Teknolojileri) firmaları ve laboratuar hizmetleri firmalarının temsilcileri, bilim ve teknoloji parklarının yöneticileri, İş Geliştirme Merkezleri, Risk Sermayesi ve Finans Kurumları'ından temsilciler fuarın ziyaretçileri arasında olacaklaradır.

        

        Yeni RICHMAC İtalya'da ve dış ülkelerde tanıtılmaktadır. İspanya, İngiltere , Fransa, Almanya, İsviçre, Türkiye, Doğu Avrupa, Fas, Cezayir, Birleşik Arap Emirlikleri, İran, Hindistan ve ABD'de özel tanıtım çalışmaları yapılmaktadır..

        

        RICHMAC 2007 Federchimica (İtalyan Kimya Sanayi Federasyonu) tarafından desteklenmekte olup, ayrıca Gisi (İtalyan Alet Firmaları Derneği), Sci (İtalyan Kimyacılar Derneği), Aidic (Kimya Mühendisleri Derneği), Fast (Bilim Dernekleri Federasyonu), Ais-Isa ( İtalyan Alet, Sistem ve Otomasyon Derneği), Biogüvenlik, Bioteknoloji ve Hayat Bilimleri Milli Komitesi işbirliği ile organize edilmektedir.

        

        RICHMAC 2007 hakkında daha geniş bilgi için, lütfen web-sitesini ziyaret ediniz www.richmac.it

   
    Ana Sayfam Yap  |  Tavsiye Et
   

  KAMPANYALAR     Elektrik Ürünleri     Elektronik Ürünler     Elektromekanik Ürünler     Kontrol Ürünleri     Kalibrasyon Cihazları     Hidrolik     Pnömatik    

  www.otomasyoncu.com | info@otomasyoncu.com
  © 2005 otomasyoncu.com webmaster

  バレンシアガ バッグ バレンシアガ バッグ サイズ バレンシアガ バッグ シティ バレンシアガ バッグ メンズ バレンシアガ バッグ メンズ トート バレンシアガ バッグ メンズ 人気 バレンシアガ バッグ メンズ 中古 バレンシアガ バッグ レディース バレンシアガ バッグ 梨花 バレンシアガ バッグ 人気 バレンシアガ バッグ 人気ランキング バレンシアガ バッグ 人気色 バレンシアガ バッグ 新作 バレンシアガ バッグ 値段 バレンシアガ バッグ 中古 バレンシアガ ピンク バレンシアガ ピンク 財布 バレンシアガ メンズ バレンシアガ メンズ クラッチ バレンシアガ メンズ シャツ バレンシアガ メンズ バッグ バレンシアガ メンズ バッグ 口コミ バレンシアガ メンズ バッグ 価格 バレンシアガ メンズ バッグ 新作 バレンシアガ メンズ バッグ 中古 バレンシアガ メンズ 財布 バレンシアガ メンズ 財布 定価 バレンシアガ メンズ 財布 二つ折り バレンシアガ メンズ 財布 口コミ バレンシアガ メンズ 長財布 バレンシアガ メンズ 店舗 バレンシアガ メンズ 通販 バレンシアガ レディース バレンシアガ レディース コート バレンシアガ レディース スニーカー バレンシアガ レディース バッグ バレンシアガ レディース レザージャケット バレンシアガ レディース 財布 バレンシアガ 財布 バレンシアガ 財布 ピンク バレンシアガ 財布 メンズ バレンシアガ 財布 メンズ コピー バレンシアガ 財布 メンズ レディース バレンシアガ 財布 メンズ 長財布 バレンシアガ 財布 メンズ 二つ折り バレンシアガ 財布 メンズ 評価 バレンシアガ 財布 メンズ 新作 バレンシアガ 財布 レディース バレンシアガ 財布 定価 バレンシアガ 財布 新作 バレンシアガ 財布 値段 バレンシアガ 財布 中古 バレンシアガ 長財布 バレンシアガ 長財布 ピンク バレンシアガ 長財布 ブルー バレンシアガ 長財布 メンズ バレンシアガ 長財布 レディース バレンシアガ 長財布 新作 バレンシアガ 店舗 バレンシアガ 店舗 メンズ バレンシアガ 公式 バレンシアガ 梨花 バレンシアガ 人気 バレンシアガ 人気バッグ バレンシアガ 人気ランキング バレンシアガ 人気色 バレンシアガ 新作 バレンシアガ 新作 2014 バレンシアガ 新作 キャンバス バレンシアガ 新作 バッグ バレンシアガ 新作 財布 balenciaga バッグ balenciaga 財布 balenciaga 財布 ブルー balenciaga 財布 メンズ balenciaga 財布 新作 balenciaga 財布 中古 balenciaga 通販 バレンシアガ バレンシアガ アウトレット バレンシアガ キーケース バレンシアガ キーケース メンズ バレンシアガ キーケース レディース バレンシアガ トート バレンシアガ トート キャンバス バレンシアガ トートバッグ バレンシアガ トートバッグ メンズ バレンシアガ トートバッグ レディース バレンシアガ トートバッグ 新作 バレンシアガ トート メンズ